bombki i zawieszki

ANIOŁEK 20 CM
ekskluzywna figurka, zawieszka

KOD  :  MC 70805
KOLEKCJA : GOODWILL
 
WYMIARY  h 20 x 14 x 14 cm
MATERIAŁ : tkanina/ceramika
KOLOR        : krem/złoto
 
 
 
 

Przepiękna figurka - zawieszka  aniołka wiodącej belgijskiej marki GOODWILL. Aniołek w całości wykonany ręcznie z ceramiki (głowa i dłonie), ubrany w piękną, kremowo-złotą szatę. Skrzydła wykonane z naturalnych, białych piór. Figurka do postawienia lub zawieszenia. Sprawdzi sę w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja - będzie piękną ozdobą zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.  Aniołek może być również założony na czubek małej choinki lub zawieszony jako ozdoba choinkowa.

 
Ozdoba luksusowa, nowa, wysokiej jakości wykonania, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Produkt ten gwarantuje trwałość, estetykę oraz pełną satysfakcję przy każdym jego użyciu.
 
Wszystkie oferowane przez nas różne markowe dekoracje i ozdoby należą do klasy premium. Do ich wykonania użyto wysokogatunkowych farb, lakierów i różnych materiałów zdobniczych. Ozdobiono je starannie dobrymi jakościowo produktami zdobniczymi aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
 

Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.

zw zm

135.00