wianki, stroiki, inne dekoracje

CHOINKA DEKOROWANA

KOD  :  BX - 557

KOLEKCJA : ZIMA
 
WYMIARY   : h 56 x 36 x 36 cm
MATERIAŁ  : mix
KOLOR         : mix
 
 
 
 
 

Bogato dekorowana choinka w ażurowej osłonce - stroik świąteczny wykonany ręcznie w naszej pracowni. Choinka przeznaczona do różnych świątecznych aranżacji oraz jako samodzielna dekoracja. Jest ona bogato dekorowana kwiatami, owockami, jabłkami, śnieżnymi gałązkami, szyszkami oraz szklanymi bombkami. Wszystkie ozdoby zostały solidnie przyklejone do gałązek. Gałązki pokryte śniegiem a owoce szronem i brokatem w pięknych kolorach mieniącego się srebra i śnieżnej bieli. Kwiaty w różowym kolorze. Szklane bombki w kolorze różowym i srebrnym.  Choineczka subtelna, elegancka, wysokogatunkowa. 

 

Choinkę można dodatkowo udekorować drobniutkim oświetleniem led na druciku.

 

Choinka jest ciężka i stabilna. Pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

 

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
Są to przedmioty zwracające uwagę - wymagają reprezentacyjnego miejsca.
 

Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.

 

DECORES COLLECTION
zw zm

230.00
Decores Collection @ 2018

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji