wianki, stroiki, inne dekoracje

STROIK ŚWIĄTECZNY - KOMPOZYCJA ZIMOWA

KOD  :  BX - 549

KOLEKCJA : ZIMA
 
WYMIARY   : h 26 x 29 x 45 cm
MATERIAŁ  : różny
KOLOR         : biały/srebrny
 
 
 
 

Elegancka, duża kompozycja świąteczna ze świecznikami - stroik świąteczny wykonany ręcznie w naszej pracowni. Kompozycja przeznaczona do dekoracji stołu, komody czy biurka oraz do różnych świątecznych aranżacji. Stroik wykonany na bazie białej, plastikowej ikebany z efektownych gałązek, owoców, szyszek i bombek. Gałązki pokryte śniegiem a owoce szronem i brokatem w pięknych kolorach mieniącego się srebra i śnieżnej bieli. Szklane bombki w srebrnym kolorze. Dekoracyjnym elementem stroika jest uroczy, srebrny, siedzący renifer oraz 3 srebrne świeczniki przeznaczone dla świec typu tilajt.  Przedmiot subtelny, elegancki, wysokogatunkowy. 

 

Stroik można dodatkowo udekorować drobniutkim oświetleniem led na druciku.

 

Kompozycja pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

 

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
Są to przedmioty zwracające uwagę - wymagają reprezentacyjnego miejsca.
 
 

Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.

DECORES COLLECTION
zw zm

210.00


                                 Produkt obecnie niedostępny.
Decores Collection @ 2018

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji