LAMPY STOŁOWE i GABINETOWE

LAMPA
64 cm

KOD  :  58471 M  -   podstawa
             S750225 C/BC - abażur
KOLEKCJA : LAMPY
 
WYMIARY   : h 64 x 36 x 36 cm
MATERIAŁ  : mosiądz
KOLOR         : srebrny/czarny
 

   

Prezentowana lampa składa się z 2 elementów. Każdy element można kupić osobno po wcześniejszym uzgodnieniu lub na osobnych aukcjach
 
1) PODSTAWA (h 48x12x12 cm) - elegancka formą, klasyczna wykonana ręcznie z mosiądzu w indyjskiej manufakturze.  Całość posadowiona na prostych nóżkach. Podstawa w kolorze antycznego srebra - pokryta naturalną patyną (wygląda jak przedmiot ze srebra).  Jest ciężka, stabilna, starannie wykonana. 
Cena - 410 zł
 
2) ABAŻUR - klasyczny, celowo postarzany, wykonany w całości z materiału. Zewnętrzna strona abażura gęsto plisowana w kolorze głębokiej czerni. Wnętrze gładkie w kolorze brudnej bieli. Górę oraz dół abażura zdobi kremowa lamówka
Wymiary ;  wysokość 23 cm
spód 36x36 cm, góra 18x18 cm
Cena - 180 zł
 
Lampa prezentuje się niebywale efektownie. Zaświecona daje bardzo przyjemne światło. Przystosowana do żarówki z dużym gwintem o mocy 40 W. Posiada kabel zasilający z przełącznikiem o długości 170 cm. Doskonała do tworzenia świetlnej, klimatycznej atmosfery pomieszczenia.
 
Produkt nowy, wysokiej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampa gwarantuje trwałość, estetykę oraz pełną satysfakcję przy każdym jej użyciu.
 
Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.
 
zw zm

590.00