LAMPY STOŁOWE i GABINETOWE

LAMPA
56 cm

KOD  :  58603 M  -   podstawa
             2034311  -   abażur
KOLEKCJA : LAMPY
 
WYMIARY   : h 56 x 35 x 35 cm
MATERIAŁ  : mosiądz
KOLOR         : srebrny/czarny
 

   

Prezentowana lampa składa się z 2 elementów. Każdy element można kupić osobno po wcześniejszym uzgodnieniu lub na osobnych aukcjach
 
1) PODSTAWA (h 46x12,5 x12,5 cm) - elegancka formą, klasyczna wykonana ręcznie z mosiądzu w indyjskiej manufakturze.  Podstawa w kolorze antycznego srebra - pokryta naturalną patyną (wygląda jak przedmiot ze srebra).  Jest ciężka, stabilna, starannie wykonana. 
Cena - 380 zł
 
2) ABAŻUR - klasyczny, bardzo efektowny wykonany w całości z czarnego aksamitu, mocno usztywnionego od wewnątrz.  Doskonały do tworzenia świetlnej, klimatycznej atmosfery pomieszczenia.
Wymiary ;
h 16x35x35 cm-dół, 33x33 cm-góra
Cena - 260 zł
 
Lampa prezentuje się niebywale efektownie. Zaświecona daje bardzo przyjemne światło. Przystosowana do żarówki z dużym gwintem o mocy 40 W. Posiada kabel zasilający z przełącznikiem o długości 170 cm. Doskonała do tworzenia świetlnej, klimatycznej atmosfery pomieszczenia.
 
Produkt nowy, wysokiej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampa gwarantuje trwałość, estetykę oraz pełną satysfakcję przy każdym jej użyciu.
 
Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.

 

zw zm

640.00


                                 Produkt obecnie niedostępny.