figurki

ANIOŁEK 23 CM
ekskluzywna figurka, zawieszka

KOD  :  C 17353
KOLEKCJA : GOODWILL
 
WYMIARY  h 22 x 13 x 20 cm
MATERIAŁ : tkanina/ceramika
KOLOR        : krem/złoto
 
 
 
 

Przepiękna figurka - zawieszka  aniołka wiodącej belgijskiej marki GOODWILL. Aniołek w całości wykonany ręcznie z ceramiki (głowa i dłonie), ubrany w piękną, bogato zdobioną kremowo-złotą szatę. Skrzydła wykonane z naturalnych, białych piór. Figurka do postawienia lub zawieszenia. Sprawdzi sę w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja - będzie piękną ozdobą zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.  Aniołek może być również założony na czubek mniejszej choinki lub zawieszony jako ozdoba choinkowa.

Figurka wykonana z przepychem, zwracająca uwagę - wymaga reprezentacyjnego miejsca.

 
Figurka luksusowa, nowa, wysokiej jakości wykonania, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Produkt ten gwarantuje trwałość, estetykę oraz pełną satysfakcję przy każdym jego użyciu.
 
Wszystkie oferowane przez nas różne markowe dekoracje i ozdoby należą do klasy premium. Do ich wykonania użyto wysokogatunkowych farb, lakierów i różnych materiałów zdobniczych. Ozdobiono je starannie dobrymi jakościowo produktami zdobniczymi aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
 

Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.

 

zw zm

198.00
Decores Collection @ 2018

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji