O firmie

 

 

Decores Collection to firma, która powstała z myślą o klientach lubiących otaczać się pięknymi, wyszukanymi przedmiotami, którzy chcą stworzyć własne niepowtarzalne, pełne wdzięku i harmonii wnętrza- wnętrza z duszą.

 

Decores Collection to sieć salonów oferujących stylowe meble i detale dekoracyjne, które wspaniale wypełnią wnętrza dodając im zmysłowości. Znajdą u nas Państwo nie tylko eleganckie meble z palisandru i drewna egzotycznego,  ale również różne detale, które tworzą atmosferę i klimat domu.

 

Oferowane przez nas meble wykonywane są ręcznie w indyjskich manufakturach lub państwach ameryki południowej przez tamtejszych rzemieślników. W niektórych   egzemplarzach naszych mebli wykorzystywane są wyszukane zdobienia i rzeźbienia. Staramy się wybierać meble o prostej ponadczasowej formie, oraz dobrej jakości drewna i wykonania, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

 

W swojej ofercie handlowej posiadamy tysiące detali dekoracyjnych, które pięknie wypełnią wnętrza  dodając im ciepła i przytulności. Oferta wystroju wnętrz jest spójna kolorystycznie i stylistycznie. W naszych salonach znajdziecie Państwo unikatowe wazy, wazony, lustra, zegary, lampy, żyrandole, świeczniki, porcelanę czy ceramikę zarówno użytkową jak i ozdobną, szkło ozdobne i użytkowe, ramki na zdjęcia, różnego rodzaju szkatułki i kuferki, kwiaty sztuczne, jak również poduszki, kapy i serwety. Sezonowo w swej ofercie posiadamy szeroką gamę ozdób bożonarodzeniowych i wielkanocnych.

 
Tworzymy z pasją do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje doskonała jakość, styl i elegancja, oraz to, że są dostępne od ręki. Nasze wnętrza są ciepłe, pełne emocji i wspomnień, do których zawsze będzie miło powrócić.