LAMPY STOŁOWE i GABINETOWE

LAMPA
63 cm

KOD  :  58471 M  -   podstawa
             4330215  -   abażur
KOLEKCJA : LAMPY
 
WYMIARY   : h 63 x 18 x 30 cm
MATERIAŁ  : mosiądz
KOLOR         : srebrny/ecru
 

   

Prezentowana lampa składa się z 2 elementów. Każdy element można kupić osobno po wcześniejszym uzgodnieniu lub na osobnych aukcjach
 
1) PODSTAWA (h 48x12x12 cm) - elegancka formą, klasyczna wykonana ręcznie z mosiądzu w indyjskiej manufakturze.  Całość posadowiona na prostych nóżkach. Podstawa w kolorze antycznego srebra - pokryta naturalną patyną (wygląda jak przedmiot ze srebra).  Jest ciężka, stabilna, starannie wykonana. 
Cena - 410 zł
 
2) ABAŻUR - klasyczny, efektowny wykonany w całości z kremowego poliestru , mocno usztywnionego od wewnątrz (materiał przypomina uszlachetniony len). Doskonały do tworzenia świetlnej, klimatycznej atmosfery pomieszczenia.
Wymiary ;  wysokość 20 cm
30x18 cm-dół, 20x12 cm-góra
Cena - 240 zł
 
 
Lampa prezentuje się niebywale efektownie. Zaświecona daje bardzo przyjemne światło. Przystosowana do żarówki z dużym gwintem o mocy 40 W. Posiada kabel zasilający z przełącznikiem o długości 170 cm. Doskonała do tworzenia świetlnej, klimatycznej atmosfery pomieszczenia.
 
Produkt nowy, wysokiej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Lampa gwarantuje trwałość, estetykę oraz pełną satysfakcję przy każdym jej użyciu.
 
Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.
zw zm

650.00