wianki, stroiki, inne dekoracje

WIANEK ŚWIĄTECZNY - STROIK
40 cm

KOD  :  BX - 569

KOLEKCJA : STROIKI

 
WYMIARY   : h 11 x 40 x 40 cm
MATERIAŁ  : różny/ratan
KOLOR        : czerwony/biały/złoty
 
 
 
 

Elegancki, duży, bogato dekorowany wianek-stroik zimowy, świąteczny. Wianek wykonany na bazie ratanowego kółka z efektownych kwiatów róży, gałązek, bombek, szyszek i owoców. Gałązki pokryte śniegiem a owoce i kwiaty szronem i brokatem w pięknych kolorach mocnej czerwieni oraz mieniącego się złota i śnieżnej bieli. Łodygi i listki w kolorze błyszczącego złota. Przedmiot subtelny, elegancki, wysokogatunkowy.  Wygląda jak naturalny. Wianek pięknie zaprezentuje się na stole, komodzie czy w oknie lub jako stroik dla dużej świecy.

 

Wianek można dodatkowo udekorować drobniutkim oświetleniem led na druciku.

 

Wianek pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

 

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
Są to przedmioty zwracające uwagę - wymagają reprezentacyjnego miejsca.
DECORES COLLECTION
zw zm

148.00


                                 Produkt obecnie niedostępny.
Decores Collection @ 2018

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji