WIANKI, STROIKI, KOMPOZYCJE KWIATOWE

WIANEK WIOSENNY ANGIELSKI - STROIK
45 cm

KOD  :  BX - 605
KOLEKCJA : WIANKI
 
WYMIARY   : h 13 x 45 x 45 cm
MATERIAŁ  : poliester
KOLOR : pastelowy żółty/biały/zielony
 
 
 

Piękny, duży wianek wykonany w angielskim stylu z efektownych wiosennych kwiatów tulipana, konwalii i eleganckiej gipsówki. Gałązki z pąkami tulipanów w pięknych, cieniowanych kolorach pastelowej żółci, konwalia oraz gipsówka  w soczystych kolorach wiosennej zieleni i bieli uzupełnione kępkami ślicznych białych drobnych kwiatuszków.  Wianek klasy premium, bardzo elegancki, wysokogatunkowy - kwiaty wyglądają jak naturalne.  Wianek śliczny, cukierkowy, inny od wszystkich, bardzo pracochłonny.

Przedmiot bardzo elegancki, wysokogatunkowy - kwiaty wyglądają jak naturalne.  Wianek przeznaczony do różnych aranżacji - pięknie zaprezentuje się na stole, komodzie w oknie, na lustrze, drzwiach lub jako stroik dla dużej świecy.

 

 
Wszystkie prezentowane przez nas wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.
Są to przedmioty zwracające uwagę - wymagają reprezentacyjnego miejsca.
 
 
Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.
 
DECORES COLLECTION
zw zm

298.00
Decores Collection @ 2018

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji