Wielkanoc

NOWOCZESNA KOMPOZYCJA WIELKANOCNA STROIK

KOD  :  BX - 613
KOLEKCJA : WIELKANOC
 
WYMIARY   : h 43 x 18 x 37 cm
MATERIAŁ  : mix
KOLOR         : biały/srebrny/zielony
 
 
 
 
 
 

Elegancka, subtelna, duża nowoczesna kompozycja Wielkanocna w stylu glamour - dekoracja świąteczna wykonana ręcznie w naszej pracowni. Stroik zrobiony na bazie srebrnej, ceramicznej żardyniery z kremowych gumowych tulipanów, sukulentów, ceramicznego jajka i zajączków w kolorze błyszczącego srebra. Całość uzupełniają kępki drobnych kwiatuszków, zielonego rogatka, listków  i mchu. Rośliny wyglądają bardzo naturalnie. Kompozycja utrzymana w biało-srebrno-zielonej tonacji.

Pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

 

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.

Są to przedmioty zwracające uwagę - wymagają reprezentacyjnego miejsca.

 
 
Zdjęcia nie oddają w pełni rzeczywistego uroku przedmiotu.
 
DECORES COLLECTION
zw zm

258.00


                                 Produkt obecnie niedostępny.