SCENKA ZIMOWA STROIK ŚWIĄTECZNY KOMPOZYCJA 41 cm

KOD  :  BX -

KOLEKCJA : decores

WYMIARY   : h 22 x 27 x 41 cm

MATERIAŁ  : mix

KOLOR       : złoty/brązowy/zielony/biały

.

SCENKA ZIMOWA - STROIK ŚWIĄTECZNY, to elegancka kompozycja wykonana ręcznie w naszej pracowni. Kompozycja przeznaczona do dekoracji stołu, komody czy biurka oraz do różnych świątecznych aranżacji.

Stroik wykonany na bazie białej, plastikowej ikebany z efektownych figurek, choinki, gałązek, owoców, szyszek oraz szklanych bombek. Gałązki pokryte śniegiem a owoce szronem i brokatem w pięknych kolorach mieniącego się złota, brązu i śnieżnej bieli.  Głównym, dekoracyjnym elementem stroika jest duży, uroczy, brązowy jeleń oraz złota choinka.

Przedmiot subtelny, elegancki, wysokogatunkowy.

Stroik można dodatkowo udekorować drobniutkim oświetleniem led na druciku.

Kompozycja pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

.

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.

.

KUPUJESZ - stroik pokazany na zdjęciach.

BX-15
Dostępny (1Przedmiot)
128,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis Produktu: