SCENKA ZIMOWA STROIK ŚWIĄTECZNY KOMPOZYCJA SREBRNO RÓŻOWA 35 cm

KOD  :  BX -

KOLEKCJA : decores

WYMIARY   : h 28 x 34 x 36 cm

MATERIAŁ  : mix

KOLOR       : różowy/srebrny/zielony/biały

.

SCENKA ZIMOWA - STROIK ŚWIĄTECZNY, to elegancka kompozycja wykonana ręcznie w naszej pracowni. Kompozycja przeznaczona do dekoracji stołu, komody czy biurka oraz do różnych świątecznych aranżacji.

Stroik wykonany na bazie srebrnej, metalowej  żardinierze z  figurki srebrnego jelenia, ośnieżonej choinki, kwiatów, szklanych bombek, gałązek, owoców i szyszek. Gałązki pokryte śniegiem a owoce szronem i brokatem w pięknych kolorach mieniącego się srebra, różu i śnieżnej bieli.

Przedmiot subtelny, elegancki, wysokogatunkowy.

Stroik można dodatkowo udekorować drobniutkim oświetleniem led na druciku.

Kompozycja pięknie zaprezentuje się w różnych świątecznych aranżacjach lub jako samodzielna dekoracja. Sprawdzi się także jako sympatyczny, elegancki i niezobowiązujący świąteczny prezent.

.

Wszystkie prezentowane przez nas kompozycje, wianki oraz stroiki są bardzo oryginalne, to zazwyczaj pojedyncze egzemplarze które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni. Do ich wykonania używamy wysokogatunkowych kwiatów sztucznych i innych dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dekoracje wykonujemy solidnie aby mogły przetrwać w niezmienionej formie przez wiele lat.

.

KUPUJESZ - stroik pokazany na zdjęciach.

bx-1
Dostępny (1Przedmiot)
178,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis Produktu: